Τέμπη: Συγκλονίζει το εισιτήριο – κάλεσμα από μαθητές της Λάρισας για το σημερινό συλλαλητήριο
Σε μια συγκλονιστική κίνηση εν όψει του σημερινού συλλαλητηρίου στην Κεντρική Πλατεία, προχώρησε η Συντονιστική Επιτροπή Μαθητών Λάρισας.
Όπως αναφέρει το larissanet.gr, πιο συγκεκριμένα, οι μαθητές, τύπωσαν ένα εισιτήριο τρένου, στο οποίο απεικονίζονται ο τόπος προορισμού και ο τόπος άφιξης, δυστυχώς όμως το εισιτήριο είναι χωρίς επιστροφή, όπως αναγράφεται χαρακτηριστικά, όπως ακριβώς ήταν για τουλάχιστον 57 συνανθρώπους μας.
![](https://www.synmag.gr/wp-content/uploads/2023/03/202303120743293133-1024x597.jpg)
Αναμφίβολα, οι νεαροί μαθητές και φοιτητές, κέρδισαν τις εντυπώσεις στις συγκεντρώσεις των προηγούμενων ημερών για το δυστύχημα στα Τέμπη, στέλνοντας πολλαπλά μηνύματα προς όλες τις κατευθύνσεις και φαίνεται πως συνεχίζουν ακάθεκτοι.
larissanet.gr